FIGHT ACADEMY

MANTIS

Fight Academy to miejsce stworzone z szacunku do tradycji i pasji do sportu w 2014r.

Fight Academy łączy w sobie dwa przenikające się nurty: wschodu: tradycyjne chińskie kung fu oraz zachodu: sportowej wersji sandy i samoobrony.

 

Fight Academy to unikalne miejsce gdzie w przyjemnej atmosferze pod czujnym okiem trenera będziesz mógł rozwijać swoje ciało i z treningu na trening stawać się wojownikiem.

Fight Academy to miejsce w którym nie ważne jest to jak wyglądasz i ile masz siły - to miejsce w którym ważne jest to ile dajesz z siebie na treningu!


Fight Academy to miejsce w którym pokazujemy i uczymy, że europejski kult muskulatury nie jest najważniejszy w walce, a osoby o normalnej posturze mogą nauczyć się generować potężną siłę.

Fight Academy to miejsce w którym usłyszysz, że waga, wzrost i zasięg ramion przeciwnika nie są wytłumaczeniem jego zwycięstwa. To miejsce w którym przez ciężki trening pokonasz swoje słabości i znajdziesz słabości u rywala.

Fight Academy to miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kobiet i mężczyzn. Dla laików zaciekawionych kultem wschodu i bardziej doświadczonych zainteresowanych pogłębianiem techniki bokserskiej.

Fight Academy to NASZE wspólne miejsce.

Serdecznie zapraszam !!