Sanda sportowa

Czym jest Sanda?


To sportowa wersja sandy tradycyjnego systemu walki, ubrana w zasady. Jest to połączenie kick boxingu, rzutów, obaleń. Oryginalnie ta dyscyplina, która została opracowana jako niezwykle efektywny styl walki, łączący w sobie elementy kick boxingu, boksu oraz zapasów.

Na treningu Sandy sportowej nauczysz się technik bokserskiej, podstaw zapasów i kopnięć.


Trening nastawiony jest również na poprawę kondycji i wytrzymałości mięśniowej.

Ta dyscyplina została stworzona z myślą o jak największej skuteczności w realnej walce, dlatego treningi łączą w sobie elementy wielu sztuk walki, takich jak boks, kick boxing czy zapasy. Nauka pozwala rozwinąć w sobie umiejętność podejmowania szybkich decyzji w trudnych sytuacjach, wytworzyć niezbędne odruchy oraz rozwijają sprawność fizyczną. W tym sporcie wykorzystywane są dźwignie, pady, rzuty, przechwyty i nie tylko. Treningi są bezpieczne, a przy tym pozwalają rozwinąć swoją sprawność fizyczną, stanowią interesujące hobby i pozwalają nabyć umiejętności, które mogą być pomocne w przypadku konieczności obronienia się w sytuacji zagrożenia.

Całość prowadzona jest pod czujnym okiem instruktora z wieloletnim doświadczeniem. Wszystko odbywa się w przyjacielskiej atmosferze, gdzie wszyscy dopingują się wzajemnie. Zajęcia prowadzone są na terenie Warszawy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.